Haber

TRT1’in yepyeni dizisi Own Fallen Cry’dan güzel haber! Büyük sürprizi açıkladı

Daha iddialı yapımlara imza atan ve son dönemde başlattığı dizi projeleriyle başarılı bir çıkış yakalayan TRT1’den yeni dizisiyle ilgili izleyiciyi sevindirecek bir haber geldi. Yaz aylarında dizinin hayranlarının yüzünü güldürecek projelerle adından söz ettirmeye hazırlanan TRT1, yeni dizisi Kendi Düşmüş Ağlamaz ile ilgili bombayı patlattı.

TRT1’den alınan bilgi doğrultusunda yönetmenliğini İnci Balabanoğlu’nun, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği ‘Kendine Düşen Ağlama’ dizisinin sette yer aldığı öğrenildi.

Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan, senaryosunu Tuna Kıygı ve Sonay Üte’nin yazdığı Kendi Düşen Ağlama, birkaç gün sonra seyirci karşısına çıkacak.

Doğduğu gün annesini kaybeden ve babasının yeniden evlenmesine izin vermek istemeyen Alize’nin hikayesi, Emre Kabakuşak’ın genel yönetmen koltuğunda oturduğu Kendi Fallen Crying dizisinde anlatılacak.

Projenin ekibinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Sait Genay, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan, izleyenlerin merakla beklediği yapım. Yazıcı için isimler var.haber-guneysu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu